O společnosti

o-spolecnosti8020

VYRÁBÍME KOMPONENTY
PRO AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL

ITW PRONOVIA, s.r.o. je součástí nadnárodní korporace ITW (Illinois Tool Works Inc.), která byla založená v Chicagu v roce 1912. Celá síť jejích společností pokrývá 57 zemí světa a zaměstnává 49 000 zaměstnanců. Produkty a řešení korporace ITW nacházejí uplatnění po celém světě na místech, jako jsou ropné plošiny, mosty, větrné turbíny, domácnosti, pracoviště či dokonce mobilní zařízení. Najdete je v řadě odvětví, jako je letectví, kosmonautika, zdravotnictví a automobilový průmysl. Je tedy dost možné, že se i vy nyní nacházíte nedaleko produktu ITW.

Společnosti PRONOVIA, s.r.o. byla založena v roce 1992 se zaměřením na produkci plastových výrobků. V roce 2000 jsme vstoupili do ITW a vyrábíme nyní produkty výhradně pro automobilový průmysl. Rozšířili jsme portfolio o kovové součásti airbagů, plastové dekorativní díly karosérie a funkční plastové chladící a palivové systémy. Na inovacích se s námi podílejí a spolupracují týmy nejvýznamnějších světových automobilek, jako je BMW, Daimler, VW, Audi, Ford, Renault, Jaguar Land Rover, Nissan a další.

JAK PRACUJEME

ITW se snaží, aby její divize
myslely a chovaly se jako
menší společnosti.

Základním kamenem fungování naší společnosti je obchodní model ITW – jedinečný soubor znalostí a obchodních postupů, který obsahuje tři klíčové prvky: 80/20 podnikový proces, udržitelná diferenciace inovací a decentralizovaná podniková kultura.

Používáním konceptu 80/20 se zaměřujeme na to nejdůležitější (20% tvoří 80% hodnoty) a naopak méně důležitým věcem věnujeme méně času a úsilí (80% tvoří pouze 20% hodnoty). Každý z nás se řídí tímto principem a tím zjednodušujeme vše, co děláme a soustředíme se na nejdůležitější aktivity, které ovlivňují ziskovost naší firmy. Výsledkem je snížení komplexity, která často vytváří zbytečné výdaje a maskuje to, co je skutečně důležité.

I naše inovace rovněž dodržují pravidlo 80/20. V praxi to znamená to, že se soustředíme na klíčové zákazníky. Čerpáme ze vzájemných vztahů a společně se zaměřujeme na design a vývoj nových produktů a komponent, které řeší jejich specifické problémy.

Snahou korporace ITW je, aby její jednotlivé divize fungovaly jako menší společnosti. Tato osvědčená decentralizovaná kultura funguje a je rovněž naší konkurenční výhodou. Jednotlivé podniky ITW se tak v celém obchodním modulu vyznačují výraznou flexibilitou. Dokážeme rychle měnit a přizpůsobovat firemní procesy tak, abychom se přizpůsobovali potřebám zákazníků a maximalizovali svou výkonnost.

Zásady ochrany osobních údajů

20% creates 80% of the value

Naši klienti